Clark

Jeden ze światowych liderów w sektorze wózków widłowych

Wieloletni partner biznesowy

Firma Clark od lat wspiera nasze działania zaopatrując firmę w Intertrans Service w światowej klasy wózki widłowe i maszyny magazynowe.

Globalny zasięg

Wyprodukowano już ponad 1 000 000 wózków widłowych CLARK.

Obecnie na całym świecie działa ponad 350 000 jednostek.

Pięć głównych linii produktów

Na całym świecie CLARK posiada jedną z najszerszych linii produktów w branży z pięcioma głównymi liniami. Ciężarówki o ładowności od 1500 do 18 000 funtów, LPG, benzyna, dwupaliwowe, wysokoprężne, wózki widłowe do wąskich korytarzy, wózki elektryczne i wózki ręczne z napędem.

Dystrybucja części

Magazyny CLARK w Duisburgu (Niemcy), Louisville (USA) i Changwon (Korea Południowa). Magazyny części są zlokalizowane centralnie, aby obsługiwać wszystkich dealerów i klientów CLARK.

Dostępność

Twój dealer CLARK jest Twoim lokalnym źródłem wszystkich Twoich potrzeb w zakresie części za pośrednictwem CLARK TOTALIFT®. Dostępność części za pośrednictwem CLARK TOTALIFT® obejmuje ponad 120 000 artykułów specjalnie zaprojektowanych dla 20 różnych marek wózków widłowych i innego sprzętu przemysłowego.

Postępowe innowacje

Przez ostatnie dziewięć dekad CLARK był jednym z najbardziej postępowych i responsywnych producentów w branży, nieustannie poszukującym innowacyjnych sposobów ulepszania produktów, rozszerzania usług i zapewniania wartości swoim klientom.

Rozwój innowacyjnych produktów

CLARK pozostaje liderem w branży dzięki innowacyjnemu rozwojowi produktów, w tym funkcji bezpieczeństwa, takich jak system bezpieczeństwa operatora, zapoczątkowany przez CLARK i przyjęty jako standardowa funkcja we wszystkich wózkach widłowych.

ISO 9001

CLARK, pierwszy producent wózków widłowych na świecie, który otrzymał certyfikat zgodności z międzynarodową normą jakości ISO 9001 dla wszystkich swoich zakładów produkcyjnych wózków widłowych na całym świecie. Stałym zobowiązaniem CLARK jest posiadanie systemu jakości numer 1 w branży.

ISO 14001

Koreański zakład CLARK uzyskał certyfikat ISO 14001 (System Zarządzania Środowiskowego) w 2001 roku. To stawia CLARK na dominującej pozycji na rynku, aby być przygotowanym na wszelkie ograniczenia środowiskowe.

Produkcja LEAN

CLARK zastosował bardzo udany i wydajny system „Lean Manufacturing” w swoich zakładach montażowych i zakończył przekształcenie swojego zakładu w Korei. „Lean Manufacturing” został opracowany, aby zapewnić najbardziej wydajną i efektywną metodę zarządzania zakładem produkcyjnym i wykorzystania zasobów. COPS (zoptymalizowany system produkcji CLARK) skupia się nie tylko na wydajności produkcji, ale także na jakości produktów i usług.

Jakość i wydajność

Dzięki nowemu programowi rozwoju produktów i inżynierii wartości CLARK, inżynierowie produktu i dostawcy współpracują ze sobą, aby zminimalizować koszty, a jednocześnie poprawić jakość i wydajność naszych produktów.

Sprawdź ofertę